Thomas Aaberg, Atlanta, GA
Richard Abbott, San Francisco, CA
Ron Adelman, New Haven, CT
Esen Akpek, Baltimore, MD
Daniel Albert, Portland, OR
Eduardo Alfonso, Miami, FL
R. Rand Allingham, Durham, NC
Jorge Alvarado, San Francisco, CA
Douglas Anderson, Miami, FL
W. Banks Anderson, Durham, NC
Steven Archer, Ann Arbor, MI
Anthony Arnold, Los Angeles, CA
Penny Asbell, New York, NY
Taylor Asbury, Cincinnati, OH
James Augsburger, Cincinnati, OH
Dimitri Azar, Chicago, IL
Sophie Bakri, Rochester, MN
George Bartley, Rochester, MN
J. Bronwyn Bateman, Denver, CO
Christophe Baudouin, Paris,
Jules Baum, Bethesda, MD
Walter Benedict, Knoxville, TN
David Berler, Chevy Chase, MD
Albert Biglan, Oakmont, PA
Bradley Black, Baton Rouge, LA
Norman Blair, Chicago, IL
George Blankenship, Hilton Head Island, SC
Preston Blomquist, Dallas, TX
James Bobrow, Clayton, MO
William Bourne, Rochester, MN
Michael Brodsky, Rochester, MN
Nathaniel Bronson, Trumbull, CT
Gary Brown, Hilton Head, SC
David Browning, Charlotte, NC
Richard Brubaker, Rochester, MN
Edward Buckley, Durham, NC
Donald Budenz, Chapel Hill, NC
John Bullock, Kettering, OH
Thomas Burton, Waukesha, WI
Massimo Busin, Forli, Italy
Delmar Caldwell, New Orleans, LA
J. Cameron, Minneapolis, MN
Louis Cantor, Indianapolis, IN
Joseph Caprioli, Los Angeles, CA
Ronald Carr, New York, NY
Chi-Chao Chan, Bethesda, MD
Clement Chan, Palm Desert, CA
Robison Chan, Chicago, IL
Devron Char, San Francisco, CA
Teresa Chen, Boston, MA
Emily Chew, Bethesda, MD
Michael Chiang, Portland, OR
James Chodosh, Boston, MA
Alan Chow, Glen Ellyn, IL
Gerhard Cibis, Kansas City, MO
George Cioffi, New York, NY
John Clarkson, Miami, FL
David Coats, Houston, TX
Elisabeth Cohen, New York, NY
D. Jackson Coleman, New York, NY
Anne Coleman, Los Angeles, CA
J. Brooks Crawford, San Francisco, CA
Reza Dana, Boston, MA
John Danias, New York, NY
Richard Darrell, Fort Myers, FL
Matthew Davis, Madison, WI
Janet Davis, Miami, FL
Susan Day, Chicago, IL
Glenn Dayton, Los Angeles, CA
Sean Donahue, Nashville, TN
Peter Donshik, Bloomfield, CT
Raymond Douglas, Ann Arbor, MI
Robert Drews, Saint Louis, MO
Harminder Dua, Nottingham, England
William Dupps, Cleveland, OH
Daniel Durrie, Overland Park, KS
Ralph Eagle, Philadelphia, PA
Deepak Edward, Chicago, IL
Philip Ellis, Aurora, CO
Michael Elman, Baltimore, MD
Susan Elner, Ann Arbor, MI
Victor Elner, Ann Arbor, MI
Jay Erie, Rochester, MN
Bita Esmaeli, Houston, TX
R. Linsy Farris, New York, NY
Jay Federman, Bala Cynwyd, PA
Steven Feldon, Rochester, NY
Stephen Feman, St. Louis, MO
Frederick Ferris, Bethesda, MD
Andrew Ferry, Richmond, VA
John Fingert, Iowa City, IA
Gary Fish, Dallas, TX
Allan Flach, San Francisco, CA
Joseph Flanagan, Wynnewood, PA
Christina Flaxel, Portland, OR
John Flynn, New York, NY
Max Forbes, New York, NY
Richard Forster, Palm Beach Gardens, FL
C. Stephen Foster, Cambridge, MA
Tamara Fountain, Deerfield, IL
Thomas France, Madison, WI
Peter Francis, Portland, OR
Robert Frank, Detroit, MI
Frederick Fraunfelder, Portland, OR
Frederick (Rick) Fraunfelder, Portland, OR
H. MacKenzie Freeman, New York, NY
Alan Friedman, New York, NY
Douglas Gaasterland, Colonial Beach, VA
Thomas Gardner, Ann Arbor, MI
Henry Gelender, Dallas, TX
William Glew, Washington, DC
William Godfrey, Prairie Village, KS
Michael Goldbaum, La Jolla, CA
Morton Goldberg, Baltimore, MD
Robert Goldberg, Los Angeles, CA
Karl Golnik, Cincinnati, OH
William Good, San Francisco, CA
John Gottsch, Baltimore, MD
Evangelos Gragoudas, Boston, MA
M. Gilbert Grand, Saint Louis, MO
Ronald Gross, Morgantown, WV
Hans Grossniklaus, Atlanta, GA
Froncie Gutman, Chagrin Falls, OH
David Guyton, Baltimore, MD
William Hagler, White, GA
Julia Haller, Philadelphia, PA
Ralph Hamilton, Memphis, TN
Dennis Han, Milwaukee, WI
James Handa, Baltimore, MD
Gerald Harris, Milwaukee, WI
Mary Hartnett, Salt Lake City, UT
John Heckenlively, Ann Arbor, MI
Eugene Helveston, Indianapolis, IN
Peter Hersh, Teaneck, NJ
Roger Hiatt, Memphis, TN
Gary Holland, Los Angeles, CA
Edward Holland, Edgewood, KY
Eric Holz, Houston, TX
Jonathan Horton, San Francisco, CA
Andrew Huang, Saint Louis, MO
David Hull, Augusta, GA
Mark Humayun, Los Angeles, CA
Robert Hyndiuk, Elm Grove, WI
W. Jackson Iliff, Annapolis, MD
Malcolm Ing, Honolulu, HI
Alexander Irvine, San Francisco, CA
Douglas Jabs, New York, NY
Edward Jaeger, Philadelphia, PA
Martine Jager, Leiden,
Frederick Jakobiec, Boston, MA
Henry Jampel, Baltimore, MD
Lee Jampol, Chicago, IL
Arthur Jampolsky, San Francisco, CA
William Jarrett, Atlanta, GA
David Johnson, Wilmington, NC
Mark Johnson, Ann Arbor, MI
Jost Jonas, Heidelberg, Germany
Dan Jones, Frisco, TX
Peter Kaiser, Cleveland, OH
Michael Kass, St. Louis, MO
L. Jay Katz, Philadelphia, PA
Paul Kaufman, Madison, WI
Shalesh Kaushal, Worcester, MA
James Kelley, Baltimore, MD
Kenneth Kenyon, W. Dartmouth, MA
Natalie Kerr, Memphis, TN
Arif Khan, Abu Dhabi,
Don Kikkawa, La Jolla, CA
Judy Kim, Milwaukee, WI
Ivana Kim, Boston, MA
Shigeru Kinoshita, Kamigyo-ku, Kyoto
James Kinyoun, Seattle, WA
Barbara Klein, Madison, WI
Ronald Klein, Madison, WI
David Knox, Baltimore, MD
Douglas Koch, Houston, TX
Gregg Kokame, Honolulu, HI
Allan Kolker, Saint Louis, MO
Allan Kreiger, Los Angeles, CA
Ronald Krueger, Cleveland, OH
Baruch Kuppermann, Irvine, CA
Francis L'Esperance, New York, NY
Timothy Lai, Kowloon, Hong Kong
Peter Laibson, Philadelphia, PA
Vinod Lakhanpal, Owings Mills, MD
Maurice Landers, Chapel Hill, NC
Alan Laties, Philadelphia, PA
Mary Lawrence, Minneapolis, MN
Theodore Lawwill, Fort Myers Beach, FL
Michael Lemp, Washington, DC
Leonard Levin, Montreal, QC
Alex Levin, Philadelphia, PA
Richard Lewis, Houston, TX
Paul Lichter, Ann Arbor, MI
Thomas Liesegang, Jacksonville, FL
Richard Lindstrom, Bloomington, MN
Walter Lisch, Mainz,
Hunter Little, Palo Alto, CA
Don Liu, Columbia, MO
Irene Ludwig, Franklin, TN
Gregg Lueder, St. Louis, MO
Malcolm Luxenberg, Augusta, GA
Marian Macsai, Glenview, IL
Edward Manche, Palo Alto, CA
P. Thomas Manchester, Savannah, GA
Mark Mannis, Sacramento, CA
Steven Mansberger, Portland, OR
Irene Maumenee, Baltimore, MD
Malcolm Mazow, Houston, TX
Timothy McCulley, Baltimore, MD
James McCulley, Dallas, TX
James McDonald, Oak Park, IL
Marguerite McDonald, Lynbrook, NY
Stephen McLeod, San Francisco, CA
J. Wallace McMeel, Boston, MA
Travis Meredith, Chapel Hill, NC
John Merriam, New York, NY
Marilyn Mets, Chicago, IL
Henry Metz, Mill Valley, CA
Roger Meyer, Irvine, CA
Sanford Meyers, Des Plaines, IL
Shahzad Mian, Ann Arbor, MI
William Mieler, Chicago, IL
Joan Miller, Boston, MA
Joseph Miller, Tucson, AZ
Marilyn Miller, Chicago, IL
Richard Mills, Seattle, WA
Donald Minckler, Irvine, CA
Joel Mindel, New York, NY
Manuel Miranda, San Juan,
Paul Mitchell, Farmington, CT
John Morrison, Portland, OR
J. Daniel Nelson, Minneapolis, MN
Peter Netland, Charlottesville, VA
Steven Newman, Charlottesville, VA
Verinder Nirankari, Owings Mills, MD
Kanwal Nischal, Pittsburgh, PA
T. Michael Nork, Madison, WI
John O'Neill, Naples, FL
Edward Okun, Tesuque, NM
Timothy Olsen, Atlanta, GA
William Owens, San Antonio, TX
Samuel Packer, New Hyde Park, NY
David Parke, II, San Francisco, CA
Richard Parrish, Miami, FL
Cameron Parsa, Madison, WI
Leonard Parver, Washington, DC
Louis Pasquale, Boston, MA
John Payne, Baltimore, MD
Evelyn Paysse, Houston, TX
Jay Pepose, Chesterfield, MO
Guillermo Pico, Rio Piedras,
Zane Pollard, Atlanta, GA
Jose Pulido, Rochester, MN
Donald Puro, Ann Arbor, MI
Edward Raab, New York, NY
Narsing Rao, Los Angeles, CA
Christopher Rapuano, Philadelphia, PA
James Ravin, Toledo, OH
Ellen Regan, Tuxedo Park, NY
James Reynolds, Amherst, NY
Larry Rich, Portland, OR
Richard Richards, Mobile, AL
Robert Ritch, New York, NY
Richard Robb, Boston, MA
Dennis Robertson, Rochester, MN
Alan Robin, Baltimore, MD
Gary Rogers, Columbus, OH
Paul Runge, Sarasota, FL
Alfredo Sadun, Pasadena, CA
David Sarraf, Los Angeles, CA
Daniel Schaefer, Buffalo, NY
David Schanzlin, La Jolla, CA
Oliver Schein, Baltimore, MD
Stanley Schocket, Owings Mills, MD
Hermann Schubert, New York, NY
Richard Schultz, Egg Harbor, WI
Joel Schuman, New York, NY
Ivan Schwab, Sacramento, CA
Daniel Schwartz, San Francisco, CA
Alan Scott, San Francisco, CA
Jonathan Sears, Cleveland, OH
Marvin Sears, New Haven, CT
J. Sebag, Huntington Beach, CA
Robert Sergott, Philadelphia, PA
Mark Sherwood, Gainesville, FL
Carol Shields, Philadelphia, PA
Jerry Shields, Philadelphia, PA
M. Bruce Shields, New Haven, CT
Roni Shtein, Ann Arbor, MI
R. Siatkowski, Oklahoma City, OK
Paul Sieving, Bethesda, MD
Rona Silkiss, San Francisco, CA
John Simon, Albany, NY
Jason Slakter, New York, NY
Kent Small, Glendale, CA
Alfred Sommer, Baltimore, MD
George Spaeth, Philadelphia, PA
William Spencer, San Rafael, CA
Rand Spencer, Dallas, TX
Bruce Spivey, San Francisco, CA
B. Dobli Srinivasan, Chappaqua, NY
David Stager, Dallas, TX
David Stager, Plano, TX
Robert Stamper, San Francisco, CA
Walter Stark, Baltimore, MD
Joshua Stein, Ann Arbor, MI
Edwin Stone, Iowa City, IA
J. Timothy Stout, Houston, TX
Bradley Straatsma, Los Angeles, CA
Alan Sugar, Ann Arbor, MI
C. Gail Summers, Minneapolis, MN
Donald Tan, Singapore, Singapore
William Tasman, Plymouth Meeting, PA
Daniel Taylor, Kensington, CT
Hugh Taylor, Carlton, VI
Mark Terry, Portland, OR
H. Stanley Thompson, Iowa City, IA
John Thompson, Baltimore, MD
Paul Tornambe, Poway, CA
William Townsend, Hato Rey, PR
Elias Traboulsi, Cleveland, OH
Richard Troutman, Bal Harbour, FL
Stanley Truhlsen, Omaha, NE
James Tsai, New York, NY
Stephen Tsang, New York, NY
David Tse, Miami, FL
Mark Tso, Baltimore, MD
R. Lawrence Tychsen, St. Louis, MO
E. Michael Van Buskirk, Portland, OR
Woodford Van Meter, Lexington, KY
Mylan Van Newkirk, Invercargill,
Suzanne Véronneau-Troutman, Bal Harbour, FL
Andrew Vine, Ann Arbor, MI
Nicholas Volpe, Chicago, IL
David Wallace, Durham, NC
Robert Waller, Rochester, MN
Stephen Waltman, St. Louis, MO
David Walton, Boston, MA
Robert Watzke, Portland, OR
David Weakley, Dallas, TX
Robert Weinreb, La Jolla, CA
Jayne Weiss, New Orleans, LA
Robert Welch, Baltimore, MD
Janey Wiggs, Boston, MA
Jacob Wilensky, Chicago, IL
Kirk Wilhelmus, Houston, TX
Charles Wilkinson, Baltimore, MD
David Wilson, Portland, OR
M. Edward Wilson, Charleston, SC
M. Roy Wilson, Detroit, MI
R. Sloan Wilson, Rye, NH
Steven Wilson, Cleveland, OH
Stewart Wolff, Baltimore, MD
Vernon Wong, Menlo Park, CA
Thomas Wood, Memphis, TN
John Woog, Rochester, MN
Kenneth Wright, Los Angeles, CA
Lawrence Yannuzzi, New York, NY
Myron Yanoff, Philadelphia, PA
R. Patrick Yeatts, Winston Salem, NC
Terri Young, Madison, WI
Brian Younge, Rochester, MN
David Zacks, Ann Arbor, MI
Marco Zarbin, Newark, NJ